dwa salonyGrupa Krotoski – Cichy w Szczecinie to salony takich marek jak: Skoda i Volkswagen mieszczące się na Prawobrzeżu Szczecina przy ul. Struga 1a, oraz salon SEAT zlokalizowany przy ul. Białowieskiej na Lewobrzeżnej części Szczecina.

W lokalizacji przy ulicy Struga 1a znajdują się serwisy marek: Skoda, Volkswagen, SEAT i Audi. W salonie Skody można kupić oryginalne części zamienne i akcesoria do wszystkich marek samochodów z Grupy Volkswagena. Na Prawobrzeżu umiejscowiony jest serwis blacharsko-lakierniczy, który w profesjonalny sposób zajmuje się likwidacją szkód.

Salony Samochodów Używanych znajdują się w dwóch lokalizacjach. Jeden plac z ekspozycją samochodów używanych znajduje się przy ul. Białowieskiej. Drugi plac natomiast przy ul. Struga 1a.

W salonach Grupy Krotoski – Cichy można ubezpieczyć samochód.


Firma
Jesteśmy jedną z największych polskich firm działających w branży motoryzacyjnej. Nasza historia sięga 1986 roku, kiedy to powstała firma Auto-Handel-Centrum.

W pierwszych latach po okresie transformacji, spółka rozpoczęła dynamiczny rozwój. Efektem była pierwsza autoryzacja marki VW dla salonu w Wysogotowie w 1993r oraz autoryzacja marki Skoda dla Skodex Krotoski-Cichy w roku 1997. W tym samym czasie powstał salon Skody w Lesznie. Od tego momentu sprawy potoczyły się błyskawicznie. Cały czas stawialiśmy na szybki rozwój oraz dywersyfikację aktywności poprzez ciągłe rozszerzanie działalności, w latach 1999-2002 otworzyliśmy 3 nowe salony: VW w Przeźmierowie (1999r), Audi w Przeźmierowie (2001r) oraz przejęliśmy salon Skody w Głogowie (2002r). Oprócz sprzedaży samochodów nowych zajmowaliśmy się sprzedażą aut używanych i uszkodzonych oraz recyklingiem.

Kolejne lata to kontynuacja szybkiego rozwoju naszej firmy w oparciu o współpracę z silnymi partnerami. W 2006 roku sprzedaliśmy salony Skody w Lesznie i Głogowie.

W tym samym czasie doszło do powstania kolejnego salonu VW w Pile (2006) oraz do przejęcia salonów Skody: w Poznaniu (2006) oraz Grodzisku Wielkopolskim (2007).

Dywersyfikacja naszej działalności zataczała coraz szerszą skalę. Jednym z jej efektów było otwarcie blacharni oraz lakierni w Wysogotowie w 2007 roku. W tym samym roku zaczęliśmy posługiwać się nazwą „Grupa Krotoski-Cichy”. Rok później doszło do fuzji Auto-Handel-Centrum z firmą Idczak w Zgierzu i Łodzi oraz do otwarcia
nowej siedziby firmy.

Elastyczność działania, innowacyjność i wykorzystanie szans rynkowych okazały się naszym kluczem do sukcesu. W 2010 roku w ramach Grupy Krotoski-Cichy sprzedaliśmy 5.350 samochodów nowych, 635 używanych, 1729 uszkodzonych, a 1843 aut zezłomowano. Liczba pracowników Grupy wynosiła 620 osób.

Koncentracja na jakości obsługi klienta indywidualnego i flotowego oraz na jakości pracy, w połączeniu z czytelną strategią komunikacji marketingowej sprawiają, że w 2011 roku Grupa Krotoski-Cichy zaistniała również na rynku północnym naszego kraju. Od stycznia 2011 roku zapewniamy wysoką jakość obsługi klienta w salonach i serwisach zlokalizowanych w Szczecinie, Koszalinie oraz Słupsku. Grupa Krotoski-Cichy liczy już łącznie17 salonów samochodowych!

Prowadzenie firmy w oparciu o nowoczesne metody zarządzania oraz odpowiednie systemy motywacyjne pokazuje, że w branży motoryzacyjnej możemy osiągnąć jeszcze więcej! Szczególnie, że od 1986 roku stale się uczymy i dzięki temu nadal możemy szybko się rozwijać.


DYPLOM LISTA TOP 2014Grupa Krotoski – Cichy jest jedną z największych firm dealerskich w Polsce. Powstała w 1987 roku. Jest autoryzowanym dealerem marek Volkswagen Samochody Osobowe, Volkswagen Samochody Użytkowe, AUDI, SKODA oraz SEAT.

W 2017 roku Grupa Krotoski-Cichy otrzymała trzeci rok z rzędu tytuł Dealer Roku 2016. Na podstawie rankingów TOP50 obliczany jest przede wszystkim wskaźnik konsolidacji rynku, czyli procentowa wielkość sprzedaży 50 największych firm w stosunku do całej branży.

Grupa Krotoski-Cichy, która przebiła historyczną barierę 20 tys. sprzedanych samochodów w jednym roku (dokładniej – 20 187 sztuk, czyli o 28,5% więcej niż w 2015).

W 2015 roku Grupa Krotoski-Cichy zajęła drugi rok z rzędu pierwsze miejsce na liście największych polskich firm dealerskich TOP 50.

W 2014 roku Grupa Krotoski – Cichy zajęła pierwsze miejsce na liście największych polskich firm dealerskich TOP 50, pod względem najwyższej liczby sprzedanych nowych samochodów. W 2014 roku sprzedano 13 369 sztuk nowych samochodów. Grupa Krotoski-Cichy ustanowiła tym samym nowy rekord kraju. W latach wcześniejszych Grupa zajmowała 2 i 3 miejsce w tym rankingu.

Kompleksowa i atrakcyjna oferta sprzedaży samochodów nowych, wieloletnie doświadczenie serwisu poparte odpowiednim certyfikowaniem mają ogromny wpływ na rozwój firmy.

Oferujemy sprzedaż samochodów nowych, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy, sprzedaż części i akcesoriów, ubezpieczenia.

Jesteśmy partnerem Volkswagen Banku, dzięki któremu oferujemy atrakcyjne oferty kredytowe oraz leasingowe zakupu samochodów zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm.

DYPLOM LISTA TOP 2014DYPLOM LISTA TOP 2014

Serdecznie zapraszamy!

Sprawdź ofertę samochodów