Umów się na serwis

Audi, ul. Południowa 6 (naprzeciwko sklepu Makro) w Szczecinie 71-001

Salon czynny:
pon-pt: 8:00-18:00
sob: 8:00-16:00

Salon – tel: 91 351 04 00
audi.szczecin@krotoski-cichy.pl

Serwis czynny:
pon-pt: 7:00-18:00
sob: 8:00-16:00

Serwis – tel: 91 351 04 21
serwisaudi.szczecin@krotoski-cichy.pl
informacja.szczecin@krotoski-cichy.pl

Dział Handlowy:

Łukasz Prygiel Kierownik Sprzedaży tel: 785 503 203 lukasz.prygiel@krotoski-cichy.pl
Piotr Stolarczyk Specjalista ds. sprzedaży tel: 661 588 905

piotr.stolarczyk@krotoski-cichy.pl

Maciej Stępień Specjalista ds. sprzedaży tel: 785 557 561

m.stepien@krotoski-cichy.pl

Kamila Sobczak Specjalista ds. sprzedaży tel: 785 502 679

kamila.iwanicka@krotoski-cichy.pl

Mateusz Skrzypacz Specjalista ds. sprzedaży tel: 785 555 494
mateusz.skrzypacz@krotoski-cichy.pl
Adrian Taczała Doradca Klienta Biznesowego tel: 785 557 727 adrian.taczala@krotoski-cichy.pl
Dorota Brunda Opiekun Klienta tel: 785 012 131 dorota.brunda@krotoski-cichy.pl

Dział Serwisu:

Tomasz Michałowski Kierownik Serwisu tel: 91 351 04 21 tomasz.michalowski@krotoski-cichy.pl
Adam Barszczewski Doradca Serwisu tel: 91 351 04 21 adam.barszczewski@krotoski-cichy.pl
Marcin Koperski Doradca Serwisu tel: 91 351 04 21 macin.koperski@krotoski-cichy.pl
Michał Grzanowski Doradca Serwisu tel: 91 351 04 21 michal.grzanowski@krotoski-cichy.pl

Dział Części Zamiennych:

Sebastian Namerła Kierownik Działu Części Zamiennych tel: 91 351 04 31 sebstian.namerla@krotoski-cichy.pl
Michał Bielski Kierownik Działu Części Zamiennych tel: 91 351 04 31 michal.bielski@krotoski-cichy.pl

Dział Ubezpieczeń:

Sandra Gniazdowska
Ubezpieczenia tel: 785 504 648 sandra.gniazdowska@krotoski-cichy.pl

SEAT, ul. Południowa 6 (naprzeciwko sklepu Makro) w Szczecinie 71-001

Salon czynny:
pon-pt: 8:00-18:00
sob: 8:00-16:00

Salon – tel: 91 831 12 00
seat.salon@krotoski-cichy.pl

Serwis czynny:
pon-pt: 7:00-18:00
sob: 8:00-16:00

Serwis – tel: 91 831 12 21
seat.serwis@krotoski-cichy.pl

Dział Handlowy:

Maciej Boruc Kierownik Sprzedaży SEAT tel: 785 504 638 seat.salon@krotoski-cichy.pl
Michał Dyrla Doradca Handlowy SEAT tel: 601 864 299 seat.salon@krotoski-cichy.pl
Marcel Pajewski Doradca Handlowy SEAT tel: 785 503 781 seat.salon@krotoski-cichy.pl
Dawid Witkowski Doradca Handlowy SEAT tel: 785 500 783 seat.salon@krotoski-cichy.pl
Marcin Wondek Dział Sprzedaży Flotowej tel: 785 501 059 seat.salon@krotoski-cichy.pl
Bogumiła Kurek-Steinke Asystentka Działu Handlowego tel: 785 515 701 seat.salon@krotoski-cichy.pl
Rafał Jamro Asystent Działu Handlowego tel: 785 058 821 seat.salon@krotoski-cichy.pl

Dział Serwisu:

Tomasz Michałowski Kierownik Serwisu tel: 91 831 12 21 tomasz.michalowski@krotoski-cichy.pl
Maciej Caboń Doradca serwisowy tel: 91 831 12 21 maciej.cabon@krotoski-cichy.pl
Maciej Politowski Doradca serwisowy tel: 91 831 12 21 maciej.politowski@krotoski-cichy.pl

Dział Części Zamiennych:

Sebastian Namerła Kierownik Działu Części Zamiennych tel: 91 831 10 31 sebstian.namerla@krotoski-cichy.pl
Michał Bielski Kierownik Działu Części Zamiennych tel: 91 831 10 31 michal.bielski@krotoski-cichy.pl

Dział Ubezpieczeń:

Małgorzata Nawojczyk Szabela Ubezpieczenia tel: 785 505 915 malgorzata.nawojczyk-szabela@krotoski-cichy.pl

Volkswagen ul. Południowa 6 (naprzeciwko sklepu Makro) w Szczecinie 71-001

Salon czynny:
pon-pt: 8:00-18:00
sob: 8:00-16:00

Dane kontaktowe:
tel. 91 831 10 00
vwsalon.poludniowa@krotoski-cichy.pl

Serwis czynny:
pon-pt: 7:00-18:00
sob: 8:00-16:00

Dane kontaktowe:
tel. 91 831 10 21
vwserwis.poludniowa@krotoski-cichy.pl

Dział Handlowy:

Wojciech Kacperski Kierownik Działu Handlowego tel: 91 831 10 00 wojciech.kacperski@krotoski-cichy.pl
Monika Fabiniak Asystentka tel: 91 831 10 00 monika.fabiniak@krotoski-cichy.pl
Wojciech Kapela Doradca Handlowy tel: 785 200 123 wojciech.kapela@krotoski-cichy.pl
Przemysław Koperczak Doradca Handlowy tel: 723 300 142 przemyslaw.koperczak@krotoski-cichy.pl
Paweł Trojanowicz Doradca Handlowy tel: 607 300 298 pawel.trojanowicz@krotoski-cichy.pl
Tomasz Deptalski Doradca Handlowy tel: 785 020 348 tomasz.deptalski@krotoski-cichy.pl

Dział Serwisu:

Tomasz Michałowski Kierownik Działu Serwisu tel: 91 831 10 21 tomasz.michalowski@krotoski-cichy.pl
Katarzyna Matuszczak Asystentka Działu Serwisu tel: 91 831 10 21 katarzyna.matuszczak@krotoski-cichy.pl
Jarosław Dembowski Doradca serwisu tel: 91 831 10 21 jaroslaw.dembowski@krotoski-cichy.pl
Jarosław Fabiańczyk Doradca serwisu tel: 91 831 10 21 jaroslaw.fabianczyk@krotoski-cichy.pl
Radosław Mrozowski Doradca serwisu tel: 91 831 10 21 radoslaw.mrozowski@krotoski-cichy.pl

Dział Części Zamiennych:

Sebastian Namerła Kierownik Działu Części Zamiennych tel: 91 831 10 31 sebstian.namerla@krotoski-cichy.pl
Michał Bielski Kierownik Działu Części Zamiennych tel: 91 831 10 31 michal.bielski@krotoski-cichy.pl

Dział Ubezpieczeń:

Małgorzata Nawojczyk Szabela Ubezpieczenia tel: 785 505 915 malgorzata.nawojczyk-szabela@krotoski-cichy.pl